sobota, 16 maja 2009

DARMOWA SUKIENKA!

Dla do tej pory niezorientowanych ;)
1. Wchodzicie na goproxing.com
2. Wpisujecie stardoll.com
3.Logujecie się
4. Wchodzicie do magazynu a potem w stardoll cinema
5.Wylogowujecie się
6. Logujecie się na normalny stardoll
7.Sukienka Jest koło lustra!!

piątek, 8 maja 2009

Nowe przedsięwzięcie!
Organizuję całą rozgrywkę dla 12-14 dziewczyn. Na czym to będzie polegało? Otóż (oczywiście po wybraniu finałowej grupy) będziecie musiały stworzyć scenerie na dany temat. Zostaną one ocenione przez jury (skład nadal jeszcze nie określony), i w każdym tygodniu dwie najsłabsze zostaną wyeliminowane.
Nagrodą będzie sesja zdjęciowa oraz artykuł o zwycięzcy na moim blogusię już po moich

Startować może każdy.

Należy odpowiedzieć na 3 pytania!

1.Jakie słowo najbardziej Ciebie definiuje
2.Opisz w 5 słowach swój styl
3.Dlaczego chcesz być ModelkąSezaamu?

PS.POTRZEBUJE 5OSÓB KTÓRE ZOSTANĄ JURY.!
PISAĆ POD POSTEM...DLACZEGO ORAZ SWÓJ NICK NA STARDOLL.!
ODEZWĘ SIĘ W WIADOMOŚCI.!

A teraz zgłaszajcie się(jury i przyszłe modelki) pod postem.!