Dla do tej pory niezorientowanych ;)
1. Wchodzicie na goproxing.com
2. Wpisujecie stardoll.com
3.Logujecie się
4. Wchodzicie do magazynu a potem w stardoll cinema
5.Wylogowujecie się
6. Logujecie się na normalny stardoll
7.Sukienka Jest koło lustra!!
sobota, 16 maja 2009
piątek, 8 maja 2009
Nowe przedsięwzięcie!
Organizuję całą rozgrywkę dla 12-14 dziewczyn. Na czym to będzie polegało? Otóż (oczywiście po wybraniu finałowej grupy) będziecie musiały stworzyć scenerie na dany temat. Zostaną one ocenione przez jury (skład nadal jeszcze nie określony), i w każdym tygodniu dwie najsłabsze zostaną wyeliminowane.
Nagrodą będzie sesja zdjęciowa oraz artykuł o zwycięzcy na moim blogusię już po moich
Startować może każdy.
Należy odpowiedzieć na 3 pytania!
1.Jakie słowo najbardziej Ciebie definiuje
2.Opisz w 5 słowach swój styl
3.Dlaczego chcesz być ModelkąSezaamu?
PS.POTRZEBUJE 5OSÓB KTÓRE ZOSTANĄ JURY.!
PISAĆ POD POSTEM...DLACZEGO ORAZ SWÓJ NICK NA STARDOLL.!
ODEZWĘ SIĘ W WIADOMOŚCI.!
A teraz zgłaszajcie się(jury i przyszłe modelki) pod postem.!
Organizuję całą rozgrywkę dla 12-14 dziewczyn. Na czym to będzie polegało? Otóż (oczywiście po wybraniu finałowej grupy) będziecie musiały stworzyć scenerie na dany temat. Zostaną one ocenione przez jury (skład nadal jeszcze nie określony), i w każdym tygodniu dwie najsłabsze zostaną wyeliminowane.
Nagrodą będzie sesja zdjęciowa oraz artykuł o zwycięzcy na moim blogusię już po moich
Startować może każdy.
Należy odpowiedzieć na 3 pytania!
1.Jakie słowo najbardziej Ciebie definiuje
2.Opisz w 5 słowach swój styl
3.Dlaczego chcesz być ModelkąSezaamu?
PS.POTRZEBUJE 5OSÓB KTÓRE ZOSTANĄ JURY.!
PISAĆ POD POSTEM...DLACZEGO ORAZ SWÓJ NICK NA STARDOLL.!
ODEZWĘ SIĘ W WIADOMOŚCI.!
A teraz zgłaszajcie się(jury i przyszłe modelki) pod postem.!
Subskrybuj:
Posty (Atom)