piątek, 17 lipca 2009

CO SIĘ DZIEJE?!


To miało być śmieszne? To tak nie za bardzo!

BŁĘDY I JESZCZE RAZ BŁĘDY!


To dość dziwne bo gdy oglądałam profile zauważyłam to!(patrz obrazek obok)

ZMINAY!


Oto zmiany jakie stardoll wprowadził niedawno na stardoll! Według mnie na leprze;)

sobota, 16 maja 2009

DARMOWA SUKIENKA!

Dla do tej pory niezorientowanych ;)
1. Wchodzicie na goproxing.com
2. Wpisujecie stardoll.com
3.Logujecie się
4. Wchodzicie do magazynu a potem w stardoll cinema
5.Wylogowujecie się
6. Logujecie się na normalny stardoll
7.Sukienka Jest koło lustra!!

piątek, 8 maja 2009

Nowe przedsięwzięcie!
Organizuję całą rozgrywkę dla 12-14 dziewczyn. Na czym to będzie polegało? Otóż (oczywiście po wybraniu finałowej grupy) będziecie musiały stworzyć scenerie na dany temat. Zostaną one ocenione przez jury (skład nadal jeszcze nie określony), i w każdym tygodniu dwie najsłabsze zostaną wyeliminowane.
Nagrodą będzie sesja zdjęciowa oraz artykuł o zwycięzcy na moim blogusię już po moich

Startować może każdy.

Należy odpowiedzieć na 3 pytania!

1.Jakie słowo najbardziej Ciebie definiuje
2.Opisz w 5 słowach swój styl
3.Dlaczego chcesz być ModelkąSezaamu?

PS.POTRZEBUJE 5OSÓB KTÓRE ZOSTANĄ JURY.!
PISAĆ POD POSTEM...DLACZEGO ORAZ SWÓJ NICK NA STARDOLL.!
ODEZWĘ SIĘ W WIADOMOŚCI.!

A teraz zgłaszajcie się(jury i przyszłe modelki) pod postem.!

czwartek, 30 kwietnia 2009

Heh!


zobaczcie na cene w rl.!

HB!


Właśnie w starplazie pojawiłą się ta różow sukienka HB!
Śliczna jest!
No napewno nie jest tańsza niz poprzednie!

Nowe!


Nowe ciuchy w starplazie!

piątek, 17 kwietnia 2009

Wybór Dnia!


Oto następne 'wybory dnia'
Foto stardoll.info.pl

LE WYPRZEDANE!




Już prawie cała kolekcja Le została wyprzedana!

Darmówka!


Kolejna darmówka...Podobna do chusteczek nawilżających :/

wtorek, 14 kwietnia 2009

NOWY MAGAZYN JUŻ W KRÓTCE!


REMONT!

Walentynkowa kolekcja już usunięta...A więc....

CO SIĘ DZIEJE ZE STARDOLL?


Ostatnio przeglądałam profile i natknełam się na coś takiego!


MONIKA600 CG!


monika600 została cg!
Gratuluje!

NOWA SUKIENKA


Już od pewnego czasu na stardoll morzecie zakupić tuniko-sukienke...Nie jest tania ale też nie droga...Osobićcie mi się nie podoba...a wam?

poniedziałek, 13 kwietnia 2009

NIE WIEM W JAKIM CELU, ALE BRZYDKO PACHNIE!






Nie mam pojęcia w jakim celu trzynastoletnia goosiaczek13 założyła na Naszej Klasie konto, w którym podszywa się pod pracownika stardoll w polskim oddziele stardoll.com, ale wiem jedno - na mur beton tym pracownikiem nie jest :) Może chciała się w ten sposób jakoś dowartościować? Nie wiem... Niestety podszywanie się wychodzi jej bardzo marnie... nie wspomnę już o tym, że ta niby pracownica stardoll użyła mojej grafiki z nagrodami starpunktowymi...... ciekawe, który z pracowników stardoll zrobiłby coś takiego? Mniemam że żaden!


Ta "pracownica stardoll" ma więcej takich wpadek i jeśli dokładnie prześwietlicie jej konto na Naszej Klasie to na pewno je również znajdziecie. Oto kilka z nich:1. Pierwsze zdjęcie z galerii użytkownika zatytułowane "to medoll stardolla" - to oczywiście nikt inny jak goosiaczek13 w swoim apartamencie (pokój na samej górze po prawej stronie).2. W jej profilu można przeczytać: "Na StarDoll polecam zapisać się do clubów:".... tak, bo pierwszy z tych klubów należy do niej :) "polecam wejść na konta:".... no oczywiście, bo są to konta jej znajomych :) (a może to nie są znajomi tylko jej kolejne konta)3. Dalej w jej profilu czytamy: "Wymyśliliśmy już ponad 10000.0000 kodów, jak ich nie macie piszcie do konta goosiaczek13 to właśnie konto stardolla...." - o mało nie spadłam z krzesła ze śmiechu [rotfl]3. Wspomniana wyżej moja grafika, którą osobiście wykonałam, co widać na obrazku - podpis stardoll.info.pl :)4. No i dopełnieniem tego wszystkiego niech będzie adres bloga, który nieopatrznie zamieściła na jednej ze swoich grafik (stardoll-kody.blog.onet.pl). Wchodzimy na ów blog i co widzimy? Ano to (zaznaczone na czerwono)! Pracownicy stardoll na pewno nie robią takich numerów!!!

DKNY


Ci, ktorzy maja rozowa sukienke z dkny zapewne zauwazyli, ze nagle zmienila ona swoj wyglad, stala sie jakby to powiedziec- plastikowa? Wczesniej wygladala jak spodniczka przedstawiona obok. Co to znowu za "ulepszenia"? Czy nawet najladniejsze z dkny musza zostac kompletnie zmienione? Stardoll jak zwykle robi cos, nie zwracajac uwagi na swoich klientow...

Łańcuszek LE


Oto spojler łańcuszka LE....

niedziela, 12 kwietnia 2009

ZMIANA


Chcąc zmienić swoją medoll wchodzimy na UMALUJ MEDOLL teraz nawet to się zmieniło na stardoll.Mi się bardzo podoba.

CG

Rozpoczynam konkurs CG!
CO dzień będe wybierała dwie dziewczyny które dostaną drobny upominek i reklame!

PS.ZGŁOSZENIA DOLEK WYSYŁAĆ DO MNIE W ZAPROSZENIU LUB W WIADOMOŚCIACH NA PRIV!

W NAJGORZSZYM WYPADKU W KOMENTARZU POD NOTKĄ!

SPOJLER

W spoilerze pojawiła się nowa sukienka.... pewnie będzie za doładowanie

Spojler LE