piątek, 8 maja 2009

Nowe przedsięwzięcie!
Organizuję całą rozgrywkę dla 12-14 dziewczyn. Na czym to będzie polegało? Otóż (oczywiście po wybraniu finałowej grupy) będziecie musiały stworzyć scenerie na dany temat. Zostaną one ocenione przez jury (skład nadal jeszcze nie określony), i w każdym tygodniu dwie najsłabsze zostaną wyeliminowane.
Nagrodą będzie sesja zdjęciowa oraz artykuł o zwycięzcy na moim blogusię już po moich

Startować może każdy.

Należy odpowiedzieć na 3 pytania!

1.Jakie słowo najbardziej Ciebie definiuje
2.Opisz w 5 słowach swój styl
3.Dlaczego chcesz być ModelkąSezaamu?

PS.POTRZEBUJE 5OSÓB KTÓRE ZOSTANĄ JURY.!
PISAĆ POD POSTEM...DLACZEGO ORAZ SWÓJ NICK NA STARDOLL.!
ODEZWĘ SIĘ W WIADOMOŚCI.!

A teraz zgłaszajcie się(jury i przyszłe modelki) pod postem.!

1 komentarz:

  1. Zgłaszam się na modelke
    1.Wariatka
    2.Mój styl jest normalny nie jestem żadną lalusią z tona fluidu na twarzy ani żadną kaleczącą się emo(sory że tak dużo)
    3.Nigdy nikim takim nie byłam a sądze że mam fajny styl i się nadaję.

    palcia_10

    OdpowiedzUsuń