Nowe przedsięwzięcie!
Organizuję całą rozgrywkę dla 12-14 dziewczyn. Na czym to będzie polegało? Otóż (oczywiście po wybraniu finałowej grupy) będziecie musiały stworzyć scenerie na dany temat. Zostaną one ocenione przez jury (skład nadal jeszcze nie określony), i w każdym tygodniu dwie najsłabsze zostaną wyeliminowane.
Nagrodą będzie sesja zdjęciowa oraz artykuł o zwycięzcy na moim blogusię już po moich
Startować może każdy.
Należy odpowiedzieć na 3 pytania!
1.Jakie słowo najbardziej Ciebie definiuje
2.Opisz w 5 słowach swój styl
3.Dlaczego chcesz być ModelkąSezaamu?
PS.POTRZEBUJE 5OSÓB KTÓRE ZOSTANĄ JURY.!
PISAĆ POD POSTEM...DLACZEGO ORAZ SWÓJ NICK NA STARDOLL.!
ODEZWĘ SIĘ W WIADOMOŚCI.!
A teraz zgłaszajcie się(jury i przyszłe modelki) pod postem.!
piątek, 8 maja 2009
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Zgłaszam się na modelke
OdpowiedzUsuń1.Wariatka
2.Mój styl jest normalny nie jestem żadną lalusią z tona fluidu na twarzy ani żadną kaleczącą się emo(sory że tak dużo)
3.Nigdy nikim takim nie byłam a sądze że mam fajny styl i się nadaję.
palcia_10