czwartek, 30 kwietnia 2009

HB!


Właśnie w starplazie pojawiłą się ta różow sukienka HB!
Śliczna jest!
No napewno nie jest tańsza niz poprzednie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz