wtorek, 14 kwietnia 2009

NOWA SUKIENKA


Już od pewnego czasu na stardoll morzecie zakupić tuniko-sukienke...Nie jest tania ale też nie droga...Osobićcie mi się nie podoba...a wam?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz