Rozpoczynam konkurs CG!
CO dzień będe wybierała dwie dziewczyny które dostaną drobny upominek i reklame!
PS.ZGŁOSZENIA DOLEK WYSYŁAĆ DO MNIE W ZAPROSZENIU LUB W WIADOMOŚCIACH NA PRIV!
W NAJGORZSZYM WYPADKU W KOMENTARZU POD NOTKĄ!
niedziela, 12 kwietnia 2009
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz