niedziela, 12 kwietnia 2009

CG

Rozpoczynam konkurs CG!
CO dzień będe wybierała dwie dziewczyny które dostaną drobny upominek i reklame!

PS.ZGŁOSZENIA DOLEK WYSYŁAĆ DO MNIE W ZAPROSZENIU LUB W WIADOMOŚCIACH NA PRIV!

W NAJGORZSZYM WYPADKU W KOMENTARZU POD NOTKĄ!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz